Okulda rezalet: Müdür yardımcısının cinsel içerikli filmi ortaya çıktı

İngiltere’deki bir okulun müdür yardımcısının fantezi kıyafetleri ve aksesuarlarını kullandığı bir cinsel içerikli komedi filminde oynadığının ortaya çıkması ülkede infial yarattı… 

Başkent Londra’nın güneydoğusunda bulunan Chislehurst’teki Marjorie McClure Okulu’nda müdür yardımcısı olarak görev yapan Paul Belsey’nin düşük bütçeli Babe Camp isimli filmde rol aldığı ortaya çıktı. 41 yaşındaki Belsey’nin filmde bağlandığı, ağzının özel bir aksesuarla kapatıldığı, tokatlandığı ve sado-mazo kıyafetler giydiği belirtildi. 

Dijital içerikli izleme platformlarında yayınlanan ve IMDb isimli platformda 2.6 puan alan “seks komedisinde” Belsey, Billy Cockburn isimli alkolik bir seks düşkününü canlandırıyor. 

Bir çıplaklar kampı kurmak isteyen iki orta yaşlı adamın etrafında gelişen filmin bir sahnesinde, iki çocuk babası, amigo kız gibi giyinmiş iki kadını cinsel ilişkiye girmek için çadıra götürürken görülüyor.

Bir başka görüntüde ise Hawai tişörtü giyerken bağlanmış, ağzı tıkanmış ve tokatlanırken çığlık atarken, üçüncü bir görüntüde ise ‘merhaba bayanlar’ diyerek pespaye bir şekilde el sallarken ve gülümserken görülüyor.

İngiliz medyasına konuşan okul çalışanları Belsey’nin personele daha önce aktör olmakla övündüğünü söylediği de belirtildi. Belsey’nin yer aldığı filmin Amazon Prime’da 2023 yılında yayınlandığı ve bundan önceki filmi Halloween Jack 3D’nin de 2022 yılında yayınlandığı kaydedildi. 

Okulda görev yaptığı sırada filmin çekimlerine katıldığı belirtilen Belsey’nin okulda aynı zamanda bekçi olarak da görev yaptığı belirtildi. Duruma tepki gösteren veliler ise, “Onun okulu koruması gerekiyordu ama o giderek bütün güveni yerle bir etti” dedi.

Belsey, kendisine çok sayıda soru yönelten İngiliz medyasına ise, “Yorum yok” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir